HDCVI Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.25kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 30 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 11 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.68 kg |
| Shipping Box Width | 12 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00396 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.68 kg |
| Unit Net Weight | 0.25 kg |
| Power consumption | 7.7 Watts |
| Pixel Resolution | 5 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/2.7" |
| Power supply requirements | 12 VDC |
| Camera design | Bullet |
| Power options | 12V/PoE |
| Environment | Outdoor |
| Alarm Out | 1 |
| Focal Length | 3.6 mm |
| Min. Illumination | 0.005 Lux |
| Network Camera Type | Fixed/HDTV/Megapixel/Outdoor |
| Focal length | 3.6 - 4mm |
| Net camera resolution | 5 - 7MP |
| Category Code | HSC |


