HDCVI Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.36kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 56 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 23 cm |
| Shipping box quantity | 20 |
| Shipping Box Weight | 10 kg |
| Shipping Box Width | 44 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002834 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.5 kg |
| Unit Net Weight | 0.36 kg |
| Dimensions | 174.5 mm × 72.3 mm × 70.6 mm |
| Power consumption | 3.3 Watts |
| Microphone | 1 |
| Pixel Resolution | 2 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/2.7 inch CMOS |
| Electronic Shutter Speed | PAL: 1/25s–1/100000s;NTSC: 1/30s–1/100000s |
| Power supply requirements | 12V ±30% DC |
| Camera design | Bullet |
| Power options | 12V |
| Environment | Outdoor |
| Effective pixels | 1920(H)×1080(V) |
| Focal Length | 2.8 mm |
| Lens Mount | M12 |
| Min. Illumination | 0.02 Lux |
| Network Camera Type | Fixed/HDTV/Megapixel/Outdoor |
| Focal length | 2.8 - 3.5mm |
| Net camera resolution | 2 - 4MP |
| Camera Compatibility | AHD 1080P/AHD 720P/HDCVI 1080P/HDCVI 720P |
| Video interface | HDCVI |
| Category Code | HSC |


