HDCVI Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.19kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 18.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.29 kg |
| Shipping Box Width | 9 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001332 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.29 kg |
| Unit Net Weight | 0.19 kg |
| Dimensions | 161.3mm×69.7mm×70.0mm |
| Power consumption | 2.7 Watts |
| Microphone | Built-in |
| Pixel Resolution | 2 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/2.7 |
| Electronic Shutter Speed | PAL: 1/25s–1/100000s NTSC: 1/30s–1/100000s |
| Power supply requirements | 12 VDC |
| Camera design | Bullet |
| Power options | 12V/PoE |
| Environment | Outdoor |
| IR Illumination | Yes |
| Focal Length | 2.8mm |
| Lens Mount | M12 |
| Min. Illumination | 0.002 Lux |
| Network Camera Type | Fixed/HDTV/Megapixel/Outdoor |
| Focal length | 2.8 - 3.5mm |
| Video interface | HDCVI |
| Category Code | HSC |


