HDCVI Cameras
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 2.3kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 25 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 25 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 3.314 kg |
| Shipping Box Width | 25 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01563 cubm |
| Unit Gross Weight | 3.31 kg |
| Unit Net Weight | 2.3 kg |
| Dimensions | Φ186mm×234mm |
| Power consumption | 10 Watts |
| Audio-In | 1 |
| Pixel Resolution | 2 Mega Pixel |
| Sensor size | 1/2.8” Sony Exmor CMOS |
| Power supply requirements | AC24V/1.5A(±10%), 10W max; 24 VAC PSU included |
| Camera design | Dome |
| IR Illumination | Yes |
| BNC | 1 |
| Alarm In | 2 |
| Alarm Out | 1 |
| Effective pixels | 1944(H) x 1092(V) |
| Focal Length | 5.1mm - 61.2mm |
| Min. Illumination | 0.05 Lux |
| Network Camera Type | PTZ |
| RS-485 | 1 |
| Focal length | Varifocal |
| Net camera resolution | 2 - 4MP |
| Category Code | HSC |


