DVR
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA |
|---|
| Shipping Box Depth | 33 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 10 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.14 kg |
| Shipping Box Width | 25.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.008415 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.14 kg |
| Category Code | STD |


