DVR
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 1.2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 37 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 30.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.845 kg |
| Shipping Box Width | 11.7 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0132 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.84 kg |
| Unit Net Weight | 1.2 kg |
| Dimensions | 325 mm × 257 mm × 55 mm |
| Audio-In | 8 |
| Audio-Out | 1 |
| USB 2.0 | Yes |
| USB 3.0 | Yes |
| 15pin D-sub | 1 |
| Power supply requirements | DC 12V/2A |
| SATA | Yes |
| Alarm In | 8 |
| Alarm Out | 3 |
| Camera Compatibility | AHD 5MP/Analog/HDCVI 1080P/HDCVI 4MP/HDCVI 720P/HD-TVI/TurboHD 5MP |
| DVR type | 8 Channel |
| Mini-DVI | 1 |
| RJ12 | 1 |
| TV Tuner | Yes |
| Category Code | STD |


