DVR
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 1.1kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 33 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 31.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.4 kg |
| Shipping Box Width | 9 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.009355 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.4 kg |
| Unit Net Weight | 1.1 kg |
| Dimensions | 260 mm × 238 mm × 48 mm |
| Audio-In | 1 |
| Audio-Out | 1 |
| USB 2.0 | 2 |
| SATA | Yes |
| eSATA | Yes |
| Camera Compatibility | AHD 1080P/AHD 4MP/AHD 5MP/AHD 720P/HDCVI 1080P/HDCVI 4MP/HDCVI 5MP/HDCVI 6MP/HDCVI 720P/HD-TVI/TurboHD 1080P/HD-TVI/TurboHD 3MP/HD-TVI/TurboHD 4MP/HD-TVI/TurboHD 5MP/HD-TVI/TurboHD 720P |
| DVR type | 4 Channel |
| Category Code | STD |


