DVR
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 1.1kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 37.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 31 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.78 kg |
| Shipping Box Width | 12 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01395 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.78 kg |
| Unit Net Weight | 1.1 kg |
| Dimensions | 325 mm × 257 mm × 55 mm |
| Audio-In | 4 |
| Audio-Out | 1 |
| USB 2.0 | Yes |
| USB 3.0 | No |
| HDMI | 1 |
| 15pin D-sub | 1 |
| Power supply requirements | DC 12V/1.5A |
| SATA | Yes |
| Alarm In | 8 |
| Alarm Out | 3 |
| Camera Compatibility | AHD 1080P/AHD 5MP/Analog/HDCVI 1080P/HDCVI 4MP/HDCVI 720P/HD-TVI/TurboHD 5MP |
| DVR type | 4 Channel |
| RJ12 | 1 |
| Category Code | STD |


