Analog CCTV Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GENWAY | Вес: | 0.021kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 13.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 2.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.062 kg |
| Shipping Box Width | 11.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0003881 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.062 kg |
| Unit Net Weight | 0.021 kg |
| Category Code | CAC |


