Analog CCTV Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.04kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 22 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 12.3 cm |
| Shipping box quantity | 10 |
| Shipping Box Weight | 0.61 kg |
| Shipping Box Width | 10.2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000276 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.061 kg |
| Unit Net Weight | 0.04 kg |
| Dimensions | 173.8 x 19.5 x 21mm |
| Category Code | CAC |


