Analog CCTV Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 3.73kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 49.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 21 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 4.16 kg |
| Shipping Box Width | 33.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.03482 cubm |
| Unit Gross Weight | 4.16 kg |
| Unit Net Weight | 3.73 kg |
| Category Code | CAC |


