Analog CCTV Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 1.2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 42 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 21 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.3 kg |
| Shipping Box Width | 16 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01411 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.3 kg |
| Unit Net Weight | 1.2 kg |
| Dimensions | 330 x 160(140) x37.5(21)mm |
| Category Code | CAC |


