Analog CCTV Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GENWAY | Вес: | 0.006kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 20 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3 cm |
| Shipping box quantity | 70 |
| Shipping Box Weight | 0.45 kg |
| Shipping Box Width | 20 cm |
| Unit Brutto Volume | 1.714e-005 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.006 kg |
| Unit Net Weight | 0.006 kg |
| Dimensions | 38 x 15 x 13mm |
| Category Code | CAC |


