Analog CCTV Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GENWAY | Вес: | 0.205kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 15 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.24 kg |
| Shipping Box Width | 6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00054 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.24 kg |
| Unit Net Weight | 0.205 kg |
| Dimensions | 120 x 53 x 32mm |
| Category Code | CAC |


