Analog CCTV Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.16kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 9.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.181 kg |
| Shipping Box Width | 4 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000551 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.181 kg |
| Unit Net Weight | 0.16 kg |
| Colour | Grey |
| Dimensions | 88 x 37 x 138mm |
| Category Code | CAC |


