Analog CCTV Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.09kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 9 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.11 kg |
| Shipping Box Width | 3.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000189 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.11 kg |
| Unit Net Weight | 0.09 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 77.3x51.9x30.0mm |
| Category Code | CAC |


