Analog CCTV Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.17kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 12 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4.8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.21 kg |
| Shipping Box Width | 11.8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0006797 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.21 kg |
| Unit Net Weight | 0.17 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | Ф96.7 x 37.2mm |
| Category Code | CAC |


