Analog CCTV Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.16kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 11.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.22 kg |
| Shipping Box Width | 11.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0005951 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.22 kg |
| Unit Net Weight | 0.16 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | φ108.0x28.5mm |
| Category Code | CAC |


