Analog CCTV Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.18kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 14.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.287 kg |
| Shipping Box Width | 6.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001367 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.287 kg |
| Unit Net Weight | 0.18 kg |
| Category Code | CAC |


