Analog CCTV Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.18kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 14.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.262 kg |
| Shipping Box Width | 6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001262 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.262 kg |
| Unit Net Weight | 0.18 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 110 x 33.5mm |
| Fits Models | HAC-HDW22xxS/E, HAC-HDBW11xx/12xx/12xx/14xx/22xx/22xx/24xxE, IPC-HDW10xx/11xx/12xx/13xx/14xxS, IPC-HDBW11xx/12xx/13xx/14xxE, HDBW4231/4431/4830E-AS,HDBW4231/4431/4631/4831E-ASE |
| Category Code | CAC |


