Analog CCTV Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.14kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 34.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 31.5 cm |
| Shipping box quantity | 20 |
| Shipping Box Weight | 4.75 kg |
| Shipping Box Width | 31 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001684 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.238 kg |
| Unit Net Weight | 0.14 kg |
| Dimensions | φ90 x 33.7mm |
| Category Code | CAC |


