Analog CCTV Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.22kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 11.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.3 kg |
| Shipping Box Width | 11.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0005951 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.3 kg |
| Unit Net Weight | 0.22 kg |
| Dimensions | D90x35mm |
| Category Code | CAC |


