Analog CCTV Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.35kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.42 kg |
| Shipping Box Width | 14.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001367 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.42 kg |
| Unit Net Weight | 0.35 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | Φ124mmx41mm( |
| Category Code | CAC |


