Analog CCTV Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.1kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 21 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.122 kg |
| Shipping Box Width | 9.7 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0007129 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.122 kg |
| Unit Net Weight | 0.1 kg |
| Dimensions | 210.9x97.5x35mm |
| Fits Models | DH-PFA12A+box camera,DH-PFA12A+eyeball camera |
| Category Code | CAC |


