Analog CCTV Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.55kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 15 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.662 kg |
| Shipping Box Width | 14.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001414 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.662 kg |
| Unit Net Weight | 0.55 kg |
| Dimensions | 134 x 134 x 55mm |
| Category Code | CAC |


