Analog CCTV Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.49kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.563 kg |
| Shipping Box Width | 13 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001768 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.563 kg |
| Unit Net Weight | 0.49 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 160 x 122 x 76mm |
| Category Code | CAC |


