Analog CCTV Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.56kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 25 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 14 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.721 kg |
| Shipping Box Width | 13.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.004725 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.721 kg |
| Unit Net Weight | 0.56 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 100mm x 146mm x 264mm |
| Category Code | CAC |


