Analog CCTV Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.13kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.365 kg |
| Shipping Box Width | 14.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001367 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.365 kg |
| Unit Net Weight | 0.13 kg |
| Dimensions | 125.6mm x114mm x20mm |
| Fits Models | PFA121, PFA122, PFA123, PFA132, PFB203W, PFB204W, PFB302S |
| Category Code | CAC |


