Analog CCTV Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 1kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.188 kg |
| Shipping Box Width | 17.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001531 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.19 kg |
| Unit Net Weight | 1 kg |
| Dimensions | 130.4 x 170 x 45mm |
| Category Code | CAC |


