Analog CCTV Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.5kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 18 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.61 kg |
| Shipping Box Width | 18 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001782 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.61 kg |
| Unit Net Weight | 0.5 kg |
| Dimensions | 115mm(W) x 160mm(H) x 35mm(D) |
| Fits Models | PFB300S, PFB300W, PFB301W |
| Category Code | CAC |


