Analog CCTV Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | IMOU | Вес: | 0.02kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.04 kg |
| Shipping Box Width | 9.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000399 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.04 kg |
| Unit Net Weight | 0.02 kg |
| Colour | Yellow |
| Category Code | CAC |


