Analog CCTV Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 1.7kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 27.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 17.6 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 2.13 kg |
| Shipping Box Width | 15.2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.007357 cubm |
| Unit Gross Weight | 2.13 kg |
| Unit Net Weight | 1.7 kg |
| Dimensions | 243 x 170 x 138mm |
| Category Code | CAC |


