Analog CCTV Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.09kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 18.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.408 kg |
| Shipping Box Width | 18 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002831 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.408 kg |
| Unit Net Weight | 0.09 kg |
| Dimensions | Φ166.0mm x 75.8mm |
| Category Code | CAC |


