Analog CCTV Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.78kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 25 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 14 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.87 kg |
| Shipping Box Width | 14 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0049 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.87 kg |
| Unit Net Weight | 0.78 kg |
| Dimensions | Φ133.6mm x 235.5mm |
| Category Code | CAC |


