Analog CCTV Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | DAHUA | Вес: | 0.06kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 12.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5.4 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.106 kg |
| Shipping Box Width | 9.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0006413 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.106 kg |
| Unit Net Weight | 0.06 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 79.6mmx79.6mmx21.5mm |
| Category Code | CAC |


