Sirens
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.528kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 22 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 21 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.73 kg |
| Shipping Box Width | 7 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003234 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.73 kg |
| Unit Net Weight | 0.528 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 200 × 200 × 51 mm |
| Power supply requirements | 12 V DC |
| Category Code | SIR |


