Sirens
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.651kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 31 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 9.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.87 kg |
| Shipping Box Width | 20 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00589 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.87 kg |
| Unit Net Weight | 0.651 kg |
| Colour | White / Blue |
| Dimensions | 300 x 195 x 97 mm |
| Current drain | 35 mA |
| Power supply requirements | 12 В DC |
| Siren output | 120dB |
| Category Code | SIR |


