Sirens
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.199kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 15 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 10 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.205 kg |
| Shipping Box Width | 5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00075 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.205 kg |
| Unit Net Weight | 0.199 kg |
| Colour | Red |
| Dimensions | 87 x 133 x 37 mm |
| Current drain | 300 mA |
| Category Code | SIR |


