Security Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | SATEL | Вес: | 0.11kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.165 kg |
| Shipping Box Width | 14 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00098 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.165 kg |
| Unit Net Weight | 0.11 kg |
| Category Code | ICA |


