Security Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | EUFY | Вес: | 1kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 28 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 13 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.67 kg |
| Shipping Box Width | 19.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.007098 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.67 kg |
| Unit Net Weight | 1 kg |
| Colour | White |
| Category Code | ICA |


