Security Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.03kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 13.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.149 kg |
| Shipping Box Width | 4 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000918 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.149 kg |
| Unit Net Weight | 0.03 kg |
| Colour | Grey |
| Category Code | ICA |


