Security Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | SATEL | Вес: | 0.008kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 10 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 0.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.01 kg |
| Shipping Box Width | 17 cm |
| Unit Brutto Volume | 8.5e-005 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.01 kg |
| Unit Net Weight | 0.008 kg |
| Category Code | ICA |


