Remote Controllers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.15kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 16.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.164 kg |
| Shipping Box Width | 3.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000462 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.164 kg |
| Unit Net Weight | 0.15 kg |
| Category Code | RCL |


