Remote Controllers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.013kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 8 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.026 kg |
| Shipping Box Width | 2.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0001 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.026 kg |
| Unit Net Weight | 0.013 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 65 × 37 × 10 mm |
| Power supply requirements | Battery: CR2032 battery, 3 V |
| Category Code | RCL |


