Remote Controllers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.016kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 5.2 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 2.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.03 kg |
| Shipping Box Width | 4.2 cm |
| Unit Brutto Volume | 5.46e-005 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.03 kg |
| Unit Net Weight | 0.016 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 47 × 35 × 13 mm |
| Category Code | RCL |


