Remote Controllers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | SATEL | Вес: | 0.03kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 8 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 2.8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.04 kg |
| Shipping Box Width | 5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000112 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.04 kg |
| Unit Net Weight | 0.03 kg |
| Dimensions | 38 x 78 x 16 mm |
| Category Code | RCL |


