Remote Controllers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | AJAX | Вес: | 0.0035kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 5.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4.2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.02 kg |
| Shipping Box Width | 2.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 5.775e-005 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.02 kg |
| Unit Net Weight | 0.0035 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 47.1 x 37.9 x 14.2 mm |
| Category Code | RCL |


