Power Supplies
Техническая спецификация товара
| Производитель: | SATEL | Вес: | 0.48kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 13.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 7 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.043 kg |
| Shipping Box Width | 8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000756 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.04 kg |
| Unit Net Weight | 0.48 kg |
| Category Code | SPS |


