Keypads
Техническая спецификация товара
| Производитель: | AJAX | Вес: | 0.267kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 22 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 14.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.327 kg |
| Shipping Box Width | 2.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0007975 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.327 kg |
| Unit Net Weight | 0.267 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 165 × 113 × 20 mm |
| Category Code | SKP |


