Keypads
Техническая спецификация товара
| Производитель: | SATEL | Вес: | 0.13kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 12 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.15 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00042 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.15 kg |
| Unit Net Weight | 0.13 kg |
| Dimensions | 114,5 x 95 x 22,5 mm |
| Category Code | SKP |


